Záleží Vám na kvalitních produktech a surovinách, které nabízíte Vašim zákazníkům? Pak zkuste naše 100% ovocné sirupy a punče.  TOP produkty, které  si zamilujete. Nálož plná ovoce, bez chemie a bez přidaného cukru. Vyzkoušejte „tekuté ovoce v lahvi“.

zdravé ovocné sirupy na limonády do restauraci, kaváren a barů

Proč naše sirupy a punče?

100% ovoce
ovoce a ovoce, nic jiného v našich produktech nenajdete. Na výrobu 1litru našeho produktu se spotřebuje 6 – 10kg ovoce dle druhu.

0% chemie
naše výrobky neobsahují žádné konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, gmo, sladidla, zahušťovadla a další “chemické dobroty”

Čistá a hustá ovocná chuť
sirupy a punče neředíme vodou a nijak nedochucujeme. Kupujete si „tekuté ovoce v lahvi“

16 ovocných příchutí sirupů a 4 druhy punčů
náš sortiment rozšiřujeme

Proč naše výrobky >

 

ovocna limonada z prirodnich ovocnych sirupu

Naše produkty

Dodáváme pro gastro provozy:

  • restaurace, bary
  • kavárny, bistra
  • catering, občerstvení
  • školní a firemní jídelny
  • gastronomičtí výrobci
Chci spolupracovat >

 

Balení a podpora pro restaurace, kavárny a bary:

  • Víme, že práce v gastronomii musí „kmitat“, proto i my se vám snažíme pomoci, tak aby příprava nápojů byla pro vás jednodušší. Naše sirupy dodáváme v lahvích o objemu 1litr a navíc s dávkovačem, což je taková užitečná „minipípa“, která vám značně ulehčí dávkování sirupu.
  • Máte rádi hezké věci? Naše sirupy můžete mít hezky usazené ve stylových dřevěných designových podmiskách (viz obrázek výše)
  • Samozřejmě Vám dodáme i propagační materiály, budeme Vás propagovat na sociálních sítích a prostě Vás podporovat jak budeme moci

Velkoobchodní ceny

Pro gastronomické zařízení a provozy nabízíme zajímavé velkoobchodní ceny v baleních 1 litr. Dle dohody jsme schopni dodávat i ve větších baleních. Velkoobchodní ceník vám rádi zašleme.

Jak Vám sirupy dopravíme?

Máme několik rozvozových tras po České republice. Rozvozy děláme pravidelně 1 x  měsíčně a jsou pro vás na těchto trasách zdarma. Pokud jste někde mimo naše trasy, určitě nevadí. Buď novou trasu zavedeme nebo zašleme přes našeho kurýra.

Chcete s námi spolupracovat?

Nejdůležitější je kvalita produktu a spokojenost zákazníka. Sirupy vám musí chutnat a proto nabízíme vzorky na vyzkoušení. Rádi se s Vámi osobně setkáme, přivezeme vzorky na ochutnání a povíme Vám i více o našich zdravých produktech. Zavolejte nám na +420 774 837 757 nebo napište. Rádi o vás uslyšíme:))

Vybrané reference

 

Spolupracujte s námi!

Získejte výhodné velkoobchodní ceny a jedinečný produkt na trhu.

Odesílám..
Kliknutní na tlačítko Odeslat vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů
Děkujeme, kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.