Višňový sirup - 100% ovocný koncentrát | Slaskoukjidlu.cz

Višňový sirup

100 % ovocný koncentrát.
250 ml 150 Kč
500 ml 220 Kč

Máte restauraci, kavárnu nebo bar? Vyzkoušete naše 1l gastro sirupy.

Višňový sirup je 100 % ovocný produkt bez přidaného cukru a chemických konzervačních látek. Naše sirupy se vyrabí z čerstvě vylisovaného ovoce. Vylisováním višní vzniká ovocná šťáva, ze které se postupně odpaří voda a tím vzniká hustý a silný ovocný koncentrát. Na výrobu jednoho litru višňového koncentrátu je tak  potřeba 8kg višní. Jelikož višňový koncentrát je velmi silný a višně obsahují malý podíl přírodních cukrů, přidáváme navíc i 100% hroznový koncentrát z vinné révy, který se vyrabí stejným způsobem. Kombinací tak vzniká lahodný višňový sirup, který dodá lahoudnou sladkou chuť a navíc obsahuje potřebné přírodní cukry..

Naše sirupy neobsahují: lepek, gmo, konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, umělá sladidla, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů

Skladování a spotřeba

Koncentrát neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně ( vinný kámen ) a zákal, běžná věc u přírodních produktů. Skladování doporučujeme v chladu.

Doba trvanlivosti ovocného koncentrátu je 12 měsíců. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Nevystavujte přímému slunci. Skladujte ideálně v chladu, max. pokojová teplota 25°C.

Doprava

Cena dopravy kurýrem činí 145 Kč
Platba na dobírku: 45 Kč
Doprava zdarma u objednávek nad 2500 Kč

Víte, že na výrobu 1 litru višňového koncentrátu se spotřebuje 8 kg čerstvých višní? Doporučujeme pro dospělé, děti i sportovce s fyzickou a psychickou zátěží.

Proč přírodní cukry

Přírodní cukry jsou zdravé a také důležitým a jedinečným zdrojem energie pro životní funkce mozku a srdce. Pro Vaše tělo jsou skvělým zdrojem potřebné energie. Doporučujeme pro dospělé, děti i sportovce s fyzickou a psychickou zátěží. Zajisté si najde své milovníky u dětí, pro které je vhodným přírodním sladidlem na rozdíl od nezdravého řepného cukru.

Prospěšnost višní pro Vaše zdraví

  • velké množství vitamínu A, B, C, K, vlákniny ( pomocník při zácpě ), kyseliny listové ( důležitá pro stavbu buněk )
  • obsahují spoustu minerálů, zejména fosfor, hořčík, sodík, měď, mangan, zinek, draslík, železo, vápník a jód ( vhodná pro všechny, kdo mají potíže se štítnou žlázou )
  • pomáhá čistit krev, játra a ledviny, detoxikují organismus
  • prospívají funkci štítné žlázy, posilují kosti, chrupavky, zuby a nehty
  • přítomný melatonin, podporuje mozkové funkce a zdravý spánek
  • poskytují rychlou úlevu pro svaly po náročném sportovním výkonu
  • obsah antokyanů blahodárně působí na srdce a cévy, proti rakovinnému bujení
  • mají skvělé protizánětlivé účinky, pomáhají při snižování horečky,  ovocné kyseliny podporují zdravý imunitní systém